O BLOGU

Odnova to blog, który w głównej mierze dedykowany jest rodzicom. Dlatego, jeżeli już jesteś odpowiedzialny za rozwój i wychowanie małego człowieka, bądź chcesz się przygotować do tej wymagającej, ale najcudowniejszej roli – to świetnie trafiłaś/eś 😉 

autorka_bloga_odnova

Znajdziesz tu ciekawostki z obszarów związanych z rozwojem osobistym, rodzicielstwem, partnerstwem, czy ogólnie pojętym zdrowiem. Opisywane treści staram się przekazywać w lekki i przystępny sposób. 

Nie ma prostego przepisu na rozwiązanie określonego problemu, jednak wyniki badań w połączeniu z praktyką mogą stanowić nieocenione wsparcie w podejmowaniu decyzji związanych np. z rozwojem, wychowywaniem dziecka, relacją z bliską osobą czy zdrowiem.

Blog ten ma przede wszystkim przedstawić wspomniane obszary życia codziennego z nieco innej perspektywy, skłonić Cię do refleksji, czasem rozbawić, czy wzruszyć, ale przede wszystkim zaciekawić i zainspirować do zmiany.

W każdej chili możesz zacząć od nowa. Kolejny dzień jest czystą kartą, świeżą i wolną od błędów.

Jeżeli masz pomysł na nowy wpis, chcesz przeczytać na interesujący Cię temat bądź podzielić się swoimi spostrzeżeniami – napisz. Informacje o kontakcie znajdziesz tutaj.