Kim jestem?

Cześć,

miło mi Cię gościć, pozwól, że w kilku słowach opowiem Ci o sobie.
Jestem psychologiem, psychotraumatologiem, trenerką umiejętności społecznych,  fizjoterapeutką, autorką książek i pomocy rozwojowych, edukatorką i wykładowczynią.

Swoją pasję, jaką jest poznawanie podstaw ludzkiego funkcjonowania, staram się połączyć z pracą zawodową – ukierunkowaną na realną pomoc innym. Stąd kolejnym krokiem w moim rozwoju jest to miejsce, to również tutaj dzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Z przyjemnością nauczę się również nowych rzeczy od Ciebie.

Zajmuję się wsparciem indywidualnym i doradztwem personalnym w formie konsultacji on-line, warsztatów, szkoleń, webinarów.

Swoje działania skupiam na edukowaniu i kształtowaniu świadomości oraz rozwijaniu umiejętności osób, z którymi współpracuję m.in. w takich obszarach jak: dbałość o zdrowie psychiczne, samoakceptacja i poczucie wartości, efektywna komunikacja, budowanie zdrowych relacji z sobą i innymi ludźmi, motywacja do działania czy praca z traumą.

Jako edukatorka prowadzę w sieci przestrzeń @odnova.psycholog, gdzie zwiększam świadomość i normalizuje zagadnienia związane z dbałością o zdrowie psychiczne.

Uważam, że każdy potrafi odnaleźć właściwą drogę, czasami potrzebuje tylko stworzenia odpowiedniej przestrzeni, by móc poznać siebie, doświadczyć więcej i świadomie pokierować swoim rozwojem. 

To czym się kieruję to przekonanie graniczące z pewnością, że

Zawsze jest dobry czas by zacząć od nowa, a każdy kolejny dzień jest jak czysta karta, świeża i wolna od błędów.

Zapraszam do udziału w prowadzonych przeze mnie szkoleniach, warsztatach, e-kursach czy konsultacjach indywidualnych. Prowadzę i realizuję projekty szkoleniowe i badawczo-rozwojowe zarówno w firmach prywatnych, jak i w instytucjach z sektora publicznego. Swoim wsparciem obejmuję również placówki edukacyjne, takie jak przedszkola, szkoły czy uczelnie wyższe. 

Jeśli masz pytanie, propozycję interesującego tematu na kolejny wpis, bądź chcesz podjąć współpracę, możesz skontaktować się ze mną pisząc na adres:

kontakt@odnova.net

Przesyłam pozdrowienia,

Karolina Tuchalska – Siermińska